WebSpiel Logo
Curling Bonspiel Management
 
2019 Baie d'Urfe Curling Classic
Baie D'Urfé, QC » 2019-10-24 to 2019-10-27
DrawTeamsScheduleSheet
CompletedP01
9 BALSDON · Glenmore
6 MENARD · Mont-Bruno
October 24th, 2019
Thursday at 7:30pm EDT
191
CompletedP02
7 KENNERKNECHT · Glenmore
5 LASALLE · Baie d'Urfé
October 24th, 2019
Thursday at 7:30pm EDT
192
CompletedP03
5 HILL · Ormstown
2 LAWTON · Baie d'Urfé
October 24th, 2019
Thursday at 7:30pm EDT
193
CompletedP06October 25th, 2019
Friday at 4:00pm EDT
191
CompletedP05
10 HOMAN · des Collines
2 BRABANT · Boucherville
October 25th, 2019
Friday at 4:00pm EDT
192
CompletedP04
9 DUPUIS · Cornwall
2 TREMBLAY · Amqui
October 25th, 2019
Friday at 4:00pm EDT
193
CompletedP07
6 BEDARD · Lacolle
0 PATRY · Buckingham
October 25th, 2019
Friday at 6:30pm EDT
191
CompletedP08
6 GIBEAU · Buckingham
1 LOCKWOOD · Baie d'Urfé
October 25th, 2019
Friday at 6:30pm EDT
192
CompletedP09
5 BALSDON · Glenmore
7 KENNERKNECHT · Glenmore
October 25th, 2019
Friday at 6:30pm EDT
193
CompletedP12
3 TREMBLAY · Amqui
7 LAWTON · Baie d'Urfé
October 25th, 2019
Friday at 9:30pm EDT
191
CompletedP11
9 HILL · Ormstown
2 DUPUIS · Cornwall
October 25th, 2019
Friday at 9:30pm EDT
192
CompletedP10
2 LASALLE · Baie d'Urfé
9 MENARD · Mont-Bruno
October 25th, 2019
Friday at 9:30pm EDT
193
CompletedP13
6 HOMAN · des Collines
5 NERON ·
October 26th, 2019
Saturday at 9:00am EDT
191
CompletedP14October 26th, 2019
Saturday at 9:00am EDT
192
CompletedP15
6 BEDARD · Lacolle
0 GIBEAU · Buckingham
October 26th, 2019
Saturday at 9:00am EDT
193
CompletedP18
4 MENARD · Mont-Bruno
3 KENNERKNECHT · Glenmore
October 26th, 2019
Saturday at 11:30am EDT
191
CompletedP17
10 BALSDON · Glenmore
2 LASALLE · Baie d'Urfé
October 26th, 2019
Saturday at 11:30am EDT
192
CompletedP16
8 LOCKWOOD · Baie d'Urfé
4 PATRY · Buckingham
October 26th, 2019
Saturday at 11:30am EDT
193
CompletedP19
9 HILL · Ormstown
1 TREMBLAY · Amqui
October 26th, 2019
Saturday at 2:30pm EDT
191
CompletedP20
6 LAWTON · Baie d'Urfé
8 DUPUIS · Cornwall
October 26th, 2019
Saturday at 2:30pm EDT
192
CompletedP21
7 HOMAN · des Collines
2 BOISVERT ·
October 26th, 2019
Saturday at 2:30pm EDT
193
CompletedP24
2 PATRY · Buckingham
8 GIBEAU · Buckingham
October 26th, 2019
Saturday at 5:00pm EDT
191
CompletedP23
8 BEDARD · Lacolle
3 LOCKWOOD · Baie d'Urfé
October 26th, 2019
Saturday at 5:00pm EDT
192
CompletedP22
8 BRABANT · Boucherville
2 NERON ·
October 26th, 2019
Saturday at 5:00pm EDT
193
CompletedF01
9 HILL · Ormstown
3 BRABANT · Boucherville

Quarter-Final

October 26th, 2019
Saturday at 8:00pm EDT
191
CompletedF04
1 DUPUIS · Cornwall
9 HOMAN · des Collines

Quarter-Final

October 26th, 2019
Saturday at 8:00pm EDT
193
CompletedF02
5 BALSDON · Glenmore
6 GIBEAU · Buckingham

Quarter-Final

October 27th, 2019
Sunday at 8:30am EDT
191
CompletedF03
5 MENARD · Mont-Bruno
7 BEDARD · Lacolle

Quarter-Final

October 27th, 2019
Sunday at 8:30am EDT
193
CompletedF05
7 HILL · Ormstown
3 GIBEAU · Buckingham

Semi-Final

October 27th, 2019
Sunday at 11:30am EDT
191
CompletedF06
9 BEDARD · Lacolle
2 HOMAN · des Collines

Semi-Final

October 27th, 2019
Sunday at 11:30am EDT
193
CompletedF07
6 HILL · Ormstown
3 BEDARD · Lacolle

Final

October 27th, 2019
Sunday at 2:30pm EDT
192
WebSpiel v1.6 2022-03 ©2008-2022 Tim Colby, TCMP [ tcmp.net ]